Autor Wątek: Materiały ze strony Baxtera  (Przeczytany 2741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lutego 07, 2018, 16:19:09 pm
Przeczytany 2741 razy

Offline Mr_R4VEN

  • Administrator
  • Doświadczony forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 442
  • Imię: Paweł
  • Auto: Niva 1.9TD, 2008r
Dzisiaj udało mi się sfinalizować ciekawy temat.. Dostałem zgodę od samego Baxter'a na wykorzystanie/zmodyfikowanie materiałów zamieszczonych na jego stronie, przetłumaczenie ich na język polski i zamieszczenie na Forum :D! Obiecał też, że za jakiś czas (bo w tej chwili nie ma takiej możliwości) zamieści u siebie informację o naszym Forum wraz z odnośnikiem ;)
Większość pewnie zna tę stronę - sporo materiałów tam zamieszczonych dotyczy Nivy 1600 (są też oczywiście uniwersalne, dla wszystkich wersji) ale jestem przekonany, że razem uzupełnimy je o nowsze modele i powstanie bardzo fajna/cenna baza z danymi i poradami technicznymi/eksploatacyjnymi itd.. :)

Za jakiś czas zamieszczę pierwszy post z wpisem, żebyście mogli zobaczyć jak może to wyglądać. Przedyskutujemy, zmodyfikujemy i możemy ruszać z tematem :oczko:

Lutego 07, 2018, 23:34:26 pm
Odpowiedź #1

Offline Danieljs

  • Tłumacz
  • Forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 222
  • Imię: Daniel
  • Auto: Accord coupe
A nie lepiej byłoby zrobić stronę internetową, której częścią byłoby forum? To byłby rozmach.
Zgłaszam się na tłumacza ochotnika :gwizd:
Oczekuję tytułu Kierownik działu tłumaczeń :cwaniak: Albo Szef do spraw tłumaczeń. Albo Pan Tłumacz. (ta linijka to oczywiście żart; reszta prawda  :usmiech:)
Pozdrawiam

Lutego 08, 2018, 00:36:06 am
Odpowiedź #2

Offline Mr_R4VEN

  • Administrator
  • Doświadczony forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 442
  • Imię: Paweł
  • Auto: Niva 1.9TD, 2008r
A nie lepiej byłoby zrobić stronę internetową, której częścią byłoby forum? To byłby rozmach.
Można > portal + forum, to nie jest jakiś wielki problem. Tylko wtedy wypadałoby pisać jakieś artykuły, żeby mieć co na tym portalu zamieszczać :oczko:

Cytuj
Zgłaszam się na tłumacza ochotnika :gwizd:
Baaardzo się przydasz. Tak jak wspomniałem, zacząłem już coś pisać w tajnym dziale  :gwizd: Jak skończę to udostępnię ten wpis do przedyskutowania ewentualnych zmian/sposobu tłumaczenia itd.

Cytuj
Oczekuję tytułu Kierownik działu tłumaczeń :cwaniak: Albo Szef do spraw tłumaczeń. Albo Pan Tłumacz. (ta linijka to oczywiście żart; reszta prawda  :usmiech:)
System odznak/oznaczeń użytkowników też wprowadzimy :oczko:

Lutego 09, 2018, 10:36:44 am
Odpowiedź #3

Offline btyc

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 21
Jak kupie Urbana nowego

Moge zrobić obszerną recenzje :) ku chwale Nivy ;)

Pozdrawiam
Btyc

Lutego 09, 2018, 12:28:51 pm
Odpowiedź #4

Offline Mr_R4VEN

  • Administrator
  • Doświadczony forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 442
  • Imię: Paweł
  • Auto: Niva 1.9TD, 2008r
Jak kupie Urbana nowego

Moge zrobić obszerną recenzje :) ku chwale Nivy ;)

Pozdrawiam
Btyc

Koniecznie :super:!