Autor Wątek: Niva 21213 Południe Polski LPG  (Przeczytany 1444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stycznia 10, 2020, 12:19:01 pm
Przeczytany 1444 razy

Offline Medyk

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Auto: brak
Cześć. Postanowiłem sprzedać moją Nivke.  :wstyd:
Model 21213 z gaźnikiem i instalacją LPG.
Na chwile obecną jest na chodzie, nie ma przeglądu.
Po zakupie zrobiłem nią może 5 tyś km licząc dojazd na kołach okolice granicy Białoruskiej.
Z nowych części w środku jest:
gaźnik
termostat
rozrusznik (używany - sprawny)
wysprzęglik przy skrzyni biegów
czujnik położenia wału.
świece i kable
mikser gazu - razem z ustawieniem gazu i przeglądem instalacji.

Do zrobienia:
wymienić oleje
dniówka u blacharza - zrobienie poprzeczek od podłużnic głównych na wysokości słupków "A" (zdjęcie).
regeneracja reduktora - podejrzewam że to on hałasuje w aucie i ma luzy.
drobne usterki typu zamek który się zepsuł przy ostatnim otwieraniu auta na mrozie, podpięcie i sprawdzenie pompki spryskiwaczy.

Sprzedaję bo przekroczyłem stanowczo budżet, a nie doprowadziłem auta do stanu na jakim mi zależało :zaklopotany:. Dużo się nauczyłem o mechanice, ale nie mam czasu na dalsze dłubanie przy aucie i chciałbym odzyskać chociaż część kasy.
Dlatego proponuje 6 tyś za dobrą bazę podreperowaną, jeżdżąca i na góry wjeżdżającą.  Podłoga i progi zdrowe, auto w kolorze fioletowym, Do tego są 2 relingi dachowe i skrzynka części które dostałem od poprzedniego właściciela. Auto posiada zapas z oryginalną oponą kama232 - na takich też jeździ. Sprężyny i amory są ładne i sprawne.

https://www.olx.pl/oferta/lada-niva-21213-benzyna-lpg-CID5-IDCjh9q.html
Tu macie link, może w weekend znajdę chwilę na więcej foto jakby ktoś był zainteresowany konkretnymi zdjęciami. Do obejrzenia w Szczyrku koło Bielska Białej
Najlepiej dzwońcie na tel. 530 833 440
Olek




Lutego 04, 2020, 12:04:43 pm
Odpowiedź #1

Offline Medyk

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Auto: brak