Autor Wątek: Szyba czołowa  (Przeczytany 1427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czerwca 10, 2019, 10:32:48 am
Przeczytany 1427 razy

Offline Mr_R4VEN

  • Administrator
  • Doświadczony forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 442
  • Imię: Paweł
  • Auto: Niva 1.9TD, 2008r
Słyszałem o tym gatunku pająków, niestety jednego spotkałem osobiście.. Znalazłem przynajmniej trzy rodzaje szyb, który polecacie (producent, model)? Może ostatnio ktoś wymieniał?
Są zwykłe białe, białe z zielonym (lub niebieskim) paskiem, atermiczne z paskiem.. Atermiczne wydają się rozsądnym wyborem (o ile rzeczywiście działają), ale tylne planuję przyciemnić i nie chciałbym, żeby auto wyglądało jak z odpustu (szyba czołowa zielona, przednie białe a z tyłu czarne :zakrecony:)

 [ Nie masz uprawnień do przeglądania załączników ]   [ Nie masz uprawnień do przeglądania załączników ]

Czerwca 12, 2019, 16:28:56 pm
Odpowiedź #1

Offline Nikita

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Imię: Nikita
  • Auto: Niva 1.7i
  • Nr. tel: 729202608
My kupiliśmy z Jacars z paskiem zielonym.Jest naprawdę okej.No i wysyłka perfekcyjna mieszkamy na pomorzu i szyba szła przez całą Polskę:)Stosują skrzynię którą kurier musi zabrać z powrotem a więc szybę trzeba wyciągnąć przy nim także mamy ewentualnie czas na reklamację (oby nie hehe).Nasza cała dojechała.Problem był z wstawieniem bo tego nie umiem a firmy raczej do wklejanych przyzwyczajeni:)ale dali rade na sznureczek

Czerwca 17, 2019, 11:48:27 am
Odpowiedź #2

Offline Mr_R4VEN

  • Administrator
  • Doświadczony forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 442
  • Imię: Paweł
  • Auto: Niva 1.9TD, 2008r
My kupiliśmy z Jacars z paskiem zielonym.Jest naprawdę okej.No i wysyłka perfekcyjna mieszkamy na pomorzu i szyba szła przez całą Polskę:)Stosują skrzynię którą kurier musi zabrać z powrotem a więc szybę trzeba wyciągnąć przy nim także mamy ewentualnie czas na reklamację (oby nie hehe).Nasza cała dojechała.Problem był z wstawieniem bo tego nie umiem a firmy raczej do wklejanych przyzwyczajeni:)ale dali rade na sznureczek

Chyba też od nich zamówię. Co prawda widziałem białą szybę za 169zł (ta z Jacarsu 192), ale co OrygINaŁ (pisownia zbliżona do jakości wykonania niektórych, oryginalnych części do Nivy :hihi:)to oryginał