SPRAWY FORUM > Komunikaty i sprawy techniczne

Tworzymy forumowy poradnik kupującego

(1/1)

Mr_R4VEN:
Jak w temacie. Myślę, że warto byłoby stworzyć poradnik dla osób, które szukają dla siebie Nivy. Coś w formie listy z rzeczami do sprawdzenia.
Proszę o Wasze propozycje pod tym wątkiem, będę je zbierał w jedną całość.

Pawelko:
W pierwszej kolejności w jakim celu kupuje Nivę? Na co dzień, do pracy, do zabawy? Moja jest do zabawy, taka chwilowa odskocznia od pracy, rodziny, codzienności. Na co dzień jeżdżę współczesnym autem.

niva 2005:
wazne tez jak ocenic stan techniczny pojazdu..
pzdr

Heniek:
Bardzo dobry temat, ale jak każdy ma wady i zalety. Zalety wiadomo - można poczytać, prześledzić, porównać i tak dalej. Jednak napisanie po co, dlaczego, gdzie i tak dalej nie rozwiązuje problemu. zapytacie dlaczego? to proste nie każdy potrafi ocenić stan danego podzespołu, części czy też elementu nadwozia. Dla jednego to dramat dla drugiego kilka chwil spędzonych  np z migomatem, zaginarką, czy też spęczarką. Najłatwiejsze są naprawy mechaniczne bo to wymiana uszkodzonej czy tez zużytej części na nową. Kilka kluczy podstawowa wiedza i zrobione. Naprawy blacharskie to już więcej narządzi, dłuższa naprawa, no i jakaś tam wiedza potrzebna. Więc nie da się udzielić odpowiedzi jednoznacznie. Kupując swoją Nivę nawet nie bardzo oglądałem. :-) Części tanie, technika żadna, a blachę się ogarnie. Ale to wszystko opiszę w dziale o jej naprawie.   

Przemek_M:
Panowie od kiedy w nivach są montowane silniki z wtryskiem paliwa? Jak są oznaczone te autka?
Z góry dzięki za odp 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej