Autor Wątek: KARTA PALIWOWA ORLEN  (Przeczytany 1895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marca 07, 2019, 09:07:20 am
Przeczytany 1895 razy

Offline Pawelko

  • Donator
  • Początkujący forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Imię: Pawel
  • Auto: Niva 1600
Cześć, wcześniej jeździłem SAABem, miałem  konto na forum Saaba i tamto forum żyło. Może spróbujmy kopiować jakiś pomysł. Użytkownicy saab forum skrzyknęli się i dostali rabat na Orlenie na kartę Floty nawet spory chyba z 20 gr na litrze. Polegało to na tym, że chętni dostali karty Orlenu, tankowane paliwo się sumowało i im więcej zakupili litrów na karty tym mieli większą zniżkę. Na saabie było to kilkadziesiąt osób i szybko osiągali mierniki, u nas pewnie byłoby mniej ale i tak to spora oszczędność.

Może ktoś z Was ma jakieś pomysły inne?

Marca 07, 2019, 10:58:09 am
Odpowiedź #1

Offline Mr_R4VEN

  • Administrator
  • Doświadczony forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 442
  • Imię: Paweł
  • Auto: Niva 1.9TD, 2008r
Cześć, wcześniej jeździłem SAABem, miałem  konto na forum Saaba i tamto forum żyło. Może spróbujmy kopiować jakiś pomysł. Użytkownicy saab forum skrzyknęli się i dostali rabat na Orlenie na kartę Floty nawet spory chyba z 20 gr na litrze. Polegało to na tym, że chętni dostali karty Orlenu, tankowane paliwo się sumowało i im więcej zakupili litrów na karty tym mieli większą zniżkę. Na saabie było to kilkadziesiąt osób i szybko osiągali mierniki, u nas pewnie byłoby mniej ale i tak to spora oszczędność.

Może ktoś z Was ma jakieś pomysły inne?

Chętnie, chociaż próbowałem już w kilku miejscach. Sklepy z częściami, sprzedający na FB i olx. Nie wiem z czego to wynika, ale nikt nie był zbytnio zainteresowany ogłaszaniem się na forum. Może mają już wystarczającą ilość klientów/roboty, żeby sobie jeszcze zawracać głowę reklamowaniem się w nowych miejscach i pilnowaniem tego :mysli:

Jeśli ktoś ma doświadczenie w tego typu sprawach i może się nim podzielić/pomóc, to będę wdzięczny.

Marca 07, 2019, 22:46:02 pm
Odpowiedź #2

Offline Apollo13_2010

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Imię: Łukasz
  • Auto: Lada Niva 21214/23461
Witajcie
Co do karty paliwowej jestem jak najbardziej za  :brawo:

Marca 08, 2019, 21:43:05 pm
Odpowiedź #3

Offline Danieljs

  • Tłumacz
  • Forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 222
  • Imię: Daniel
  • Auto: Accord coupe
Jesteś pewien, że aż 20gr na litr? Mam takie karty ale jest to 8 gr na każdy litr dowolnego paliwa na stacjach orlenu (na stacjach franczyznowych nie zawsze dają rabat). Z tego co wiem, to 8 gr jest górną granicą. Dawno temu któraś stacja miała akcję, że poszło trochę kart z tak dużym rabatem ale wydaje mi się, że to było jednorazowe.
Z kartami floty orlen swego czasu prężnie działał klub jakiegoś seata oraz forda fiesty jednak chyba ze względu na ogromną ilość wydawania kart nałożyli pewne obostrzenia.
Jeśli możesz to dowiedz się dokładnie jaka jest kwota rabatu, bo się n to piszę.
A gdyby ktoś potrzebował kartę biznestank na orlen (rabat 8 gr) to mogę pomóc (można zbierać punkty, można brać normalnie na paragon, ale nie można wziąć faktury na swoją firmę/dane).
Pozdrawiam

Marca 11, 2019, 14:03:25 pm
Odpowiedź #4

Offline Pawelko

  • Donator
  • Początkujący forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Imię: Pawel
  • Auto: Niva 1600
Tak masz racje to 8 groszy/litr. tankuje często na orlenie, nawet ściągnąłem apkę Orlena na telefon, teraz płacę za pomocą smartfona, szybciej. Chodzi mi o to aby jakoś się zorganizować, fajni ludzie są na tym forum, można by coś wymyślić wspólnie. Tylko jakoś nic mi do głowy nie przychodzi.