Autor Wątek: Wygluszenie pojazdu  (Przeczytany 1976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marca 06, 2019, 10:12:51 am
Przeczytany 1976 razy

Offline Medyk

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Auto: brak
Cześć.
Robiliscie jakies zabiegi wyglądające nivy? W gre wchodzą tylko filce czy jakies maty bitymiczne, sreberka z pianami. A moze natryskowe wygluszanie podlogi od od strony kierowcy i pasazera.

Marca 06, 2019, 23:50:52 pm
Odpowiedź #1

Offline Apollo13_2010

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Imię: Łukasz
  • Auto: Lada Niva 21214/23461
 Witaj maty filcowe to porażka jakkolwiek nie założysz i dostanie się do nich woda to później jeździsz na cuchnącej gąbkę która nie chce wyschnąć inpo tygodniu i tak wyciśniesz z nich wodę oby czystą  :oczko2: ja u siebie położyłem takie same maty jak kładzie się pod panele i stosunkowo działa jest nieco ciszej. Do tego jest lekkie i nie chłonie wody a jak się zniszczy zawsze można szybko wymienić włożyłem je bezpośrednio pod gumowe dywaniki a wszelkie filce staram sie usunąć maty bitumicznej są dobre ale ciężkie. Pozdrawiam

Marca 09, 2019, 18:18:49 pm
Odpowiedź #2

Offline Nikita

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Imię: Nikita
  • Auto: Niva 1.7i
  • Nr. tel: 729202608
Ja mam oryginalne maty wygłuszające plus welur plus dywaniki gumowe. Ładzinka nie będzie "topiona" w rzekach i bagnach więc raczej nie zamoknie ten zestaw:)W środku dość cicho.A pianki panelowe pójdą pod tapicerkę boczną bo ten plastik niemiłosiernie hałasuje.

Marca 10, 2019, 20:38:03 pm
Odpowiedź #3

Offline Apollo13_2010

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Imię: Łukasz
  • Auto: Lada Niva 21214/23461
Hej a myślałeś o podklejeniu paneli drzwi korkiem tez takim do paneli. Na pewno będzie deko cięższe ale o niebo lepiej będzie izolować nie tylko przed hałasowaniem plastiku ale i termicznie  :cwaniak: Nagrzane wnętrze w zimie nie będzie tak oddawać ciepła w profile, mniejsza wilgoć mniej korozji.

Czerwca 12, 2020, 19:09:39 pm
Odpowiedź #4

Offline vaigi3go

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Gdzieś na ruskim filmiku widziałem że kolesie pod dywaniki tapicerki i we wnęki karoserii pryskali czymś co przypominało baranek do zabezpieczania przed korozją podwozia, z tego co zrozumiałem miało to zabezpieczyć przed korozją i również wygłuszeniem wnętrza, jestem ciekawy jak by to w praktyce wyglądało bo patent wydaje mi się interesujący (wygłuszenie plus ochrona przed rudą)