Autor Wątek: Nivka z Wroclawia  (Przeczytany 2089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Października 03, 2018, 17:44:41 pm
Przeczytany 2089 razy

Offline MateuszEm

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 26
Hej
Podrzucam kilka zdjęć swojej Nivki. Od początku sierpnia ją mam. Najechane ma nie cale 71tys, 2010rok.
Nie próżnowałem jednak, zmieniłem tylne hamulce, nowy, mocniejszy alternator, świece, przewody zaplonowe, nowe przednie opony, ostatni odcinek ukladu wydechowego i jeszcze troche... :usmiech: Na wymiane czeka jeszcze zawór nagrzewnicy.
Na razie mam w połowie wywalone lpg i zastanawiam sie czy to pociągnąć do końca, czy jednak zostawić/przywrócić   :mysli:
Nivka to dodatek do rowerów, nie odwrotnie, więc zasadniczo ma dobrze. Na razie jeździ okazjonalnie, a na codzień i na noc ma murowany domek. O!

Marca 19, 2019, 07:27:53 am
Odpowiedź #1

Offline MateuszEm

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 26
Taki 'tjuning', powinna jeszcze lepiej odpalać  :oczko:
 [ Nie masz uprawnień do przeglądania załączników ]
Na dzień dzisiejszy pozbyłem się lpg i haka, pozostaje jeszcze przerobić układ wydechowy na standardowo poprowadzony i załatać dziure po wlewie...

Marca 21, 2019, 10:18:41 am
Odpowiedź #2

Offline Pawelko

  • Donator
  • Początkujący forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Imię: Pawel
  • Auto: Niva 1600
Ala ładna, rower wrzucasz do środka? Może hak masz na sprzedaż? Byłbym zainteresowany.

Marca 21, 2019, 11:36:34 am
Odpowiedź #3

Offline Mr_R4VEN

  • Administrator
  • Doświadczony forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 442
  • Imię: Paweł
  • Auto: Niva 1.9TD, 2008r
Ja zrobiłem sobie zawieszkę z paracordu, ale też mnie korci jakiś "firmowy" breloczek :hihi:

Marca 22, 2019, 10:15:48 am
Odpowiedź #4

Offline MateuszEm

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 26
Szybko schodzą   https://www.ebay.co.uk/itm/Lada-Niva-Cossack-4x4-Keyring-VAZ-2121-Leatherette-Retro-Classic-Auto-Keytag/254002633591?hash=item3b23bc9b77:g:32QAAOSwU4FZ5z9n

Pawelko>
Hak zdemontowany, ale sprzedawać go nie będe póki co, zresztą podejrzewam że koszt wysyłki przekroczył by wartość :-)
Rower woże w środku, wywaliłem tylną kanape i jakoś się mieszczą, acz po zdjęciu przedniego koła dopiero. Myślałem czy by nie wywalić przedniego fotela pasażera
i wtedy wszedl by bez problemu, ale czasem córke zabieram by jakieś bączki pokręcić na błocie i ma z tego super frajde, więc jeeszcze nie ruszam  :oczko: