Autor Wątek: Przeniesienie komputera  (Przeczytany 1708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sierpnia 06, 2018, 16:21:14 pm
Przeczytany 1708 razy

Offline Mr_R4VEN

  • Administrator
  • Doświadczony forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 442
  • Imię: Paweł
  • Auto: Niva 1.9TD, 2008r
Jak w temacie. Początkowo planowałem przenieść ECU gdzieś pod sufit, ale po jakimś czasie stwierdziłem, że to jednak przegięcie :hihi: Owszem, zdarza mi się wjechać do głębszej wody ale bez przesady :oczko:
Myślę o tym, żeby zamknąć go w jakiejś hermetycznej obudowie (o ile nie grzeje się podczas pracy) i przenieść na przykład.. za licznik? Zastanawiam się tylko czy miejsce za licznikiem, na podszybiu jest bezpieczne i czy wystarczy kabli z fabrycznej wiązki.

Może ktoś z Was pochwali się swoim rozwiązaniem/pomysłem?

Listopada 04, 2018, 23:57:06 pm
Odpowiedź #1

Offline paranoic_killer

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 26
Czy ktos moze sie pochwalic zdjeciami z przeniesienia ECU? Czeka mnie to w najblizszym czasie i chcialbym podpatrzec  sprawdzone rozwiazanie!

Listopada 05, 2018, 11:10:15 am
Odpowiedź #2

Offline zygizz

  • Początkujący forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 86
Generalnie kable sa krotkie i na ori wiazce komputer dosiegnie raptem kolumny kierownicy. Ew deski gdzie regulacja swiatel. Ale to polozenue moze utrudniac wsiadanie.

Listopada 05, 2018, 12:37:36 pm
Odpowiedź #3

Offline trebron_s

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 149
  • Imię: Norbert
  • Auto: Niva 1.7 Mpi 2006r.
Pstryknę jakieś fotki i wstawię jak to u mnie wygląda bez przerabiania instalacji :papieros:.
Co do puszki hermetycznej, to podobno nie jest to dobry pomysł ... Tak mówił mi jeden typ od elektroniki  :mysli:
Bestia 1.7 Mpi 2006r.

Listopada 05, 2018, 23:42:37 pm
Odpowiedź #4

Offline paranoic_killer

  • Jestem tu nowy
  • *
  • Wiadomości: 26
Czyli albo pod kolumne, albo przedluzanie wiazki? Jakbys mogl wrzucic kilka zdjec bede wdzieczny!