Autor Wątek: Regulamin Forum niva4x4forum.pl  (Przeczytany 2136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stycznia 22, 2018, 22:10:50 pm
Przeczytany 2136 razy

Offline Mr_R4VEN

  • Administrator
  • Doświadczony forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 442
  • Imię: Paweł
  • Auto: Niva 1.9TD, 2008r
Regulamin Forum
niva4x4forum.pl


Dział I. Postanowienia ogólne

§1. O Regulaminie


1. Każda osoba korzystająca z Forum zobowiązana jest do przestrzegania niniejszego Regulaminu. Brak znajomości jego treści nie jest wytłumaczeniem jeżeli zaistnieje sytuacja jego łamania.
2. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania i może się zmieniać w trakcie działania Forum.

§2. Cele

1. Celem powstania i funkcjonowania Forum jest umożliwienie wymiany komentarzy i opinii oraz tworzenie wspólnoty internetowej właścicieli i miłośników samochodów terenowych Łada Niva 4x4.

§3. Zasady panujące na forum

1. Pełny dostęp do wszystkich funkcji Forum mają wyłącznie zarejestrowani Użytkownicy.
2. Użytkownik publikuje swoje komentarze oraz przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność i wyraża wyłącznie swoją opinię. Administrator Forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum.
3. Należy unikać: pisania dużymi literami oraz przesadnego formatowania tekstu.
4. Posty niezgodne z tematyką danego działu będą przenoszone do odpowiednich działów.
5. Wobec zasad obowiązujących na Forum wszyscy Użytkownicy są równi - do przestrzegania regulaminu zobowiązani są Użytkownicy, Moderatorzy oraz Administratorzy.
6. Forum i system komentarzy nie służą do załatwiania spraw prywatnych - w tym celu można użyć systemu wiadomości prywatnych (PW).
7. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum komentarzy sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itd. oraz treści faszystowskich, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prywatność innych osób itp. Dotyczy to wszelkich treści wprowadzonych przez Użytkownika - w pseudonimie, wiadomościach, podpisie, avatarze.
8. Wszelkie zamieszczone na Forum materiały (zdjęcia, filmy) są własnością ich autorów. Zabrania się wykorzystywania, powielania oraz publikowania wymienionych materiałów bez pisemnej zgody autora.
9. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści o których mowa w §3, w punkcie 7.
   
§4. Konsekwencje naruszania regulaminu Forum

1. W przypadku drobnych odstępstw od obowiązujących zasad stosowane będzie upomnienie (wiadomość prywatna do Użytkownika), wraz ze wskazaniem punktu w regulaminie, który został naruszony.
2. Komentarze naruszające regulamin a w szczególności §3 punkt 7, będą usuwane bez ostrzeżenia a Użytkownik poniesie konsekwencje wymienione w §4 punkt 3 Regulaminu.
3. Użytkownikom nagminnie łamiącym regulamin, Administrator ograniczy możliwość pełnego korzystania z Forum. Może to być: wyłączenie możliwości pisania wiadomości na okres 7 dni, zablokowanie konta na 7 dni, zablokowanie konta na okres jednego miesiąca a w szczególnych przypadkach usunięcie konta Użytkownika. Czasowy lub stały zakaz wejścia na Forum może również otrzymać osoba, której działania zostaną uznane przez Administratora lub większość Użytkowników Forum za szkodliwe.

§5. Niejasności i spory

1. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub uwag można je wyrażać publicznie na Forum lub poprzez wysłanie prywatnej wiadomości (PW) do administratora.


Dział II. Obsługa Forum

§6. Wskazówki ogólne

1. W przypadku stwierdzenia usterek lub błędów w działaniu Forum należy je zgłosić bezpośrednio do Administratora.
2. Pomysły dotyczące wyglądu lub funkcjonowania Forum można publikować w specjalnym dziale na Forum.

§7. Rejestracja

1. Rejestracja na Forum jest dobrowolna.
2. Adres e-mail podany podczas rejestracji musi być prawdziwy, ponieważ na ten adres zostanie wysłany list aktywujący, bez którego konto nie zostanie uaktywnione. Resztę danych Użytkownik podaje dobrowolnie i na własne ryzyko.
3. Rejestracja jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości e-mail oraz/lub wiadomości prywatnych niezbędnych do informowania Użytkowników o nowościach i oraz zmianach w funkcjonowaniu Forum
4. Wiadomości do wszystkich Użytkowników Forum równocześnie może wysyłać wyłącznie Administrator.