DZIAŁ TECHNICZNY > Nadwozie / wnętrze

Szyba czołowa

(1/1)

Mr_R4VEN:
Słyszałem o tym gatunku pająków, niestety jednego spotkałem osobiście.. Znalazłem przynajmniej trzy rodzaje szyb, który polecacie (producent, model)? Może ostatnio ktoś wymieniał?
Są zwykłe białe, białe z zielonym (lub niebieskim) paskiem, atermiczne z paskiem.. Atermiczne wydają się rozsądnym wyborem (o ile rzeczywiście działają), ale tylne planuję przyciemnić i nie chciałbym, żeby auto wyglądało jak z odpustu (szyba czołowa zielona, przednie białe a z tyłu czarne :zakrecony:)

 [ Nie masz uprawnień do przeglądania załączników ]   [ Nie masz uprawnień do przeglądania załączników ]

Nikita:
My kupiliśmy z Jacars z paskiem zielonym.Jest naprawdę okej.No i wysyłka perfekcyjna mieszkamy na pomorzu i szyba szła przez całą Polskę:)Stosują skrzynię którą kurier musi zabrać z powrotem a więc szybę trzeba wyciągnąć przy nim także mamy ewentualnie czas na reklamację (oby nie hehe).Nasza cała dojechała.Problem był z wstawieniem bo tego nie umiem a firmy raczej do wklejanych przyzwyczajeni:)ale dali rade na sznureczek

Mr_R4VEN:

--- Cytat: Nikita w Czerwca 12, 2019, 16:28:56 pm ---My kupiliśmy z Jacars z paskiem zielonym.Jest naprawdę okej.No i wysyłka perfekcyjna mieszkamy na pomorzu i szyba szła przez całą Polskę:)Stosują skrzynię którą kurier musi zabrać z powrotem a więc szybę trzeba wyciągnąć przy nim także mamy ewentualnie czas na reklamację (oby nie hehe).Nasza cała dojechała.Problem był z wstawieniem bo tego nie umiem a firmy raczej do wklejanych przyzwyczajeni:)ale dali rade na sznureczek

--- Koniec cytatu ---

Chyba też od nich zamówię. Co prawda widziałem białą szybę za 169zł (ta z Jacarsu 192), ale co OrygINaŁ (pisownia zbliżona do jakości wykonania niektórych, oryginalnych części do Nivy :hihi:)to oryginał

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej